O Nas

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne "Czarodziejski Ogród" w Oleśnicy funkcjonuje od września 2008 roku. Budynek przedszkolny usytuowany jest w zabytkowej willi, otoczonej zadbanym ogrodem i zacieniony konarami starych drzew, nieopodal dużego parku. Ogród przedszkolny wyposażony jest w sprzęt ogrodowy przystosowany dla dzieci przedszkolnych.
Do dyspozycji przedszkolaków są dwie przestronne sale: zabawowa i rekreacyjna, toaleta oraz szatnia. Wnętrza są przytulne i kolorowe, zachęcające dzieci do wspólnej zabawy, tworzące klimat i atmosferę. Wychowankowie mają możliwość ingerencji w dekorowanie sal, co wyzwala w nich poczucie sprawstwa i kształtuje poczucie estetyki. Wyposażenie przedszkola sprzyja wielozmysłowej stymulacji w rozwoju dziecka.

Nasze działania nastawione są na wspieranie naturalnych potencjałów poprzez zapewnienie im poczucia bezpieczeństwa, warunków sprzyjających samoakceptacji i wiary we własne możliwości. Oferujemy bardzo szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, zawsze otwarty na potrzeby i predyspozycje dzieci.

Organem prowadzącym przedszkole jest:
Centrum Edukacji i Sztuki „T a l e n t” sp. z o. o.
REGON:020786663
NIP: 911-19-51-654
KONTO: 10 9584 0008 2001 0000 1397 0001
56-400 Oleśnica
Ul. J. Słowackiego 5

Organem nadzorującym:
KURATORIUM WE WROCŁAWIU
PLAC POWSTAŃCÓW WARSZAWY 1
50-951 WROCŁAW
TEL. (071) 340 63 48

Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonych przez Burmistrza Miasta Oleśnicy na podstawie Zaświadczenia nr 06/08

Na mocy Porozumienia podpisanego z Wójtem Gminy Oleśnicy z dania 04-06-2009 przyjmujemy na zasadach odpłatności jak za przedszkole publiczne dzieci z Gminy Oleśnica, a w szczególności z miejscowości: Bogusławice, Nieciszów, Smardzów, Jenkowice, Dąbrowa, Bystre, Krzeczyn, Piszkawa, Świerzna, Ligota Mała, Smolna, Zimnica. Bliższych informacji udziela dyrektor przedszkola – patrz „kontakt”.

Od miesiąca września 2009 roku funkcjonuje Niepubliczne Przedszkole „Bajkowy Ogród” w Boguszycach, gdzie objęte edukacją przedszkolną są dzieci z Gminy Wiejskiej Oleśnica. Prowadzenie przedszkola zostało powierzone Dyrektorowi Niepublicznego Przedszkola Artystycznego „Czarodziejski Ogród” przez Wójta Gminy Oleśnica na podstawie Umowy z dnia 15-07-2009, w której określa się zasady i wysokość pobieranych od rodziców opłat w wysokości jak w przedszkolach publicznych.
Bliższych informacji udziela dyrektor przedszkola patrz „kontakt".

Copyright by www.przedszkole-oca.pl 2013 | Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie b4design.pl